"מגלים את הבודהיזם" מודול 10 "איך לפתח בודהיצ'יטה"

מורה: הנזירה אני לוסנג (ריטה)

הלימודים יתקיימו בשפה האנגלית.

יום חמישי, 5 אוקטובר 2017, משעה 15:30 עד השעה 19:30

יום שישי, 6 אוקטובר 2017, משעה 10:00 עד השעה 14:00

יום שבת, 7 אוקטובר 2017, משעה 15:30 עד השעה 19:30

כתובת: "מדיטיישן פקטורי", רחוב משכית 27, הרצליה פיתוח.

מה נלמד?
נקבל הוראות מדויקות לתרגול המדיטציה הצלולה ונתרגל יחדיו טכניקות שונות במטרה לאפשר לעצמנו לפתח את יכולות החמלה, האהבה והנדיבות הטבועות בנו.
נלמד כיצד ליישם את התרגולים השונים, על מנת לפתח את תודעת הבודהיצ'יטה – השאיפה להגיע להארה למען רווחתם של כל היצורים החיים בעלי התודעה, שכידוע הינה לב ליבה של תורתו של הבודהה.
חומרי הקריאה יועברו לנרשמים במייל בהמשך.

להרשמה לחץ כאן

בהזדמנות זו חשוב לנו להבהיר כי ניתן להצטרף למסלול הקורס "מגלים את הבודהיזם" בכל שלב (מודול) ולהמשיך ולהתקדם משם. כל המודולים מצולמים למן המודול הראשון וניתן לצפות בהם בערוץ היוטיוב של הקבוצה בכתובת:
https://www.youtube.com/results?search_query=shantideva+fpmt-israel

אני לוסנג (הנזירה ריטה) 

מדובר באחת ממורות ארגון FPMT הוותיקות, המרתקות, הסוחפות והמעמיקות. אני לוסנג נולדה בשנת 1950 בשוויצריה למשפחה נוצרית. ריטה, דמות דינמית ותוססת, עזבה כבר בגיל 16 את בית הספר והחלה בחיפוש דרך חיים. כחלק מעיסוקיה הרבגוניים עסקה בטיפוס הרים, ניהלה מסעדה, שימשה מורה לסקי, חיה על אי וטיילה בעולם. מסעותיה הביאו אותה לדהרמסאלה שבצפון-הודו, שם התוודעה לראשונה לדלאי לאמה ולבודהיזם הטיבטי. בסקרנות רבה החלה להתעניין בבודהיזם ולקרוא ספרים בתחום. בשנת 1990 השתתפה בקורס לבודהיזם טיבטי במנזר קופאן בקטמנדו, שם פגשה את המורה שלה לעתיד Kirti Tsenshab Rinpoche. לאחר הקורס החליטה להתמסר לבודהיזם. בשנת 1991 קיבלה עליה הנזירה ריטה את נדרי הנזירות. כיום משמשת הנזירה אני לוסאנג כמורה מן המניין במרכז שלFPMT בברן-שווייץ.

במהלך שהותה כאן תנחה הנזירה אני לוסנג גם את המפגשים של הקבוצה ללימוד עצמי שלומדת את ספרו המופתי של מאסטר שנטידווה "המדריך לדרך חיי הבודהיסאטווה". המפגשים מתקיימים בימי שלישי והודעה מסודרת תועבר בנפרד.

באתר האינטרנט של "ידידי הדהרמה"  תוכלו למצוא פעילויות רבות נוספות שתקיים אני לוסנג בישראל. להלן הקישור