כוכב הסרט "הגלגול", גשה טנזין זופה, מגיע לביקור בישראל

גשה טנזין זופה
גשה טנזין זופה

הזדמנות פז לפגוש בארץ מורה גדול ומיוחד !

הרצאה + סרט ביום שני ה- 23.1.2017  בשעה 19:00 ב"מרכז הבמה" בגני תקווה

טל' קופה:  03-7375777

להזמנת כרטיסים דרך האיטרנט – לחצו כאן

הנכם מוזמנים להגיע לאירוע שבמהלכו הוא ירצה בנושא: "מדיטציה ומיינדפולנס מנקודת המבט הבודהיסטית" וישוחח עם הקהל.

בנוסף, יוקרן  הסרט התיעודי, זוכה הפרסים,  "הגלגול" שנעשה עליו  (בימוי נתי ברץ) ונצפה ע"י 33,000,000 צופים עד כה.


אנו שמחים לבשר שהנזיר גשה טנזין זופה מגיע לישראל לראשונה, כאורח של קבוצת "שנטידווה FPMT ישראל". הוא ישהה כאן כשבועיים שבמהלכם יתקיים בנוכחותו אירוע ציבורי גדול ב"מרכז הבמה"- גני תקווה ובנוסף הוא ילמד במשך שני סופי שבוע פתוחים את המעוניינים.

מכירת הכרטיסים לאירוע שנקיים עם גשה טנזין זופה ביום שני ה- 23.1.2017  בשעה 19:00 ב"מרכז הבמה" בגני תקווה בעיצומה.

הערב יפתח בהרצאה (בשפה האנגלית) של גשה טנזין זופה.

נושא ההרצאה: "מדיטציה ומיינדפולנס מנקודת המבט הבודהיסטית"   "Meditation and Mindfulness in Buddhist perspective"

לאחר מכן יתנהל שיח עם אפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובות. בחלקו השני של הערב יוקרן במלואו הסרט "הגלגול" שביים נתי ברץ בכיכובו של גשה טנזין זופה

19:00 התכנסות וחשיפה ראשונה של הספר של לאמה ישה "להיות המטפל של עצמך" בתרגום לעברית
20:00 הרצאה של גשה טנזין זופה
21:00 – 21:20 שאלות ותשובות
21:20 – 21:40 הפסקה
21:40 – 23:20 הקרנה של הסרט "הגלגול"

ניתן לרכוש כרטיסים באמצעות שיחת טלפון לקופות של "מרכז הבמה"- גני תקווה או באמצעות הזמנה דרך אתר האינטרנט של "מרכז הבמה".
מחיר כרטיס בקופות 68 ש"ח. דרך אתר האינטרנט 70 ש"ח.

שעות פעילות הקופה: ימים א – ה 10.00 – 20.00 , ימי ו' וערבי חג 9.00 – 13.00, שישי ומוצ"ש שעתיים לפני מופע. טל קופה:  03-7375777

הקישור להזמנת הכרטיסים דרך אתר האינטרנט: להכיר מקרוב את הנזיר גשה טנזין זופה

מכיוון שהביקוש רב ומספר הכרטיסים מוגבל מומלץ למעוניינים לרכוש כרטיסים בהקדם.

על גשה טנזין זופה:

מדובר באדם מיוחד עם סיפור חיים מיוחד עוד יותר. גשה טנזין זופה הוא כוכב סרטו של הבמאי הישראלי נתי ברץ שנקרא בעברית "הגלגול" ובאנגלית "The unmistaken child". הסרט, שזכה בפרסים רבים, מתעד מסע בן 4 שנים, לחיפוש גלגולו של אחד מגדולי המאסטרים הטיבטים של המאה ה-20, גשה לאמה קונצ'וג. הסרט מסופר בנקודת מבטו של טנזין זופה, משרתו המסור ותלמידו המבריק, אשר באופן לא צפוי ממונה על ידי הדלאי לאמה לחפש את גלגולו של מורהו, האיש שהיה כל עולמו.

גשה טנזין זופה הוא "תופעה". הוא אחד מהנזירים הבודדים בעולם שקיבלו את התואר "גשה" (מקביל לתואר "דוקטור" בעולם המערבי) בגיל כה צעיר (41) בהמשך להצטיינותו במבחנים הקשים. ציוניו הגבוהים הביאו את הדלאי לאמה וצוות המורים להחלטה שניתן "להקפיץ" אותו 8 שנות לימוד קדימה. מדובר באוטודידקט שדובר שפות רבות, מלמד את עצמו טכנולוגיות עכשוויות ומשמש כיום כמורה ברחבי העולם. נזיר בעל שמחת חיים נדירה, חרוץ ומסור מאד ואיש שיחה מרתק. חלק מזמנו היקר הוא מקדיש לבניית מנזרים. הפרויקט הראשון שלקח על עצמו היה הקמת מנזר גדול לנזירות בעמק צום, מקום הולדתו והמקום בו תרגל מורהו הגדול גשה לאמה קונג'וג. בין שלל פעילויותיו  הוא מלווה מקרוב ומשמש כאב לנער פונצוק רינפוצ'ה (הגילגול). הוא לצידו ככל שמאפשר לו הזמן והתפתחותו הרוחנית המופלאה של פונצוק ממלאת אותו באושר גדול.

*אפשר להיכנס לבלוג של גשה טנזין זופה ולהתרשם מרוחב ליבו וממגוון הפעילויות הבלתי נדלה שעליהן הוא אחראי: http://geshezopa.blogspot.co.il/

לימוד עם גשה טנזין זופה בשישי/שבת ה- 20 וה-21 לינואר 2017 במדיטיישן פקטורי, הרצליה

נושא: "תודעה שלווה בעולם עתיר כעסים". בעזרת הטקסט המופלא של מאסטר שנטידווה מתוך "המדריך ללוחם הרוח", בודהיסטווה צ'אריאוואטארה פרק 6: סובלנות, נלמד כיצד לשלוט בתודעתנו ולשמור אותה שלווה וחיובית בתוך עולם שמשדר לעיתים שליליות. בהשראתו של שנטידווה נמצא דרכים לגיוס החוזק הפנימי שלנו ולהבאת הרמוניה ושלווה לחיינו ולחיי הסובבים אותנו. נלמד כיצד להפוך את האלמנטים השליליים שמקיפים אותנו לחיוביים באופן שיתווה עבורנו את הדרך לאלטרואיזם ולהארה.
פרטים נוספים והרשמה

לימוד עם גשה טנזין זופה בשישי/שבת ה-27 וה-28 לינואר 2017 במדיטיישן פקטורי, הרצליה

נושא: "דרכים להתמרת התודעה". נחקור לעומק ונכיר מקרוב את "שמונה הפסוקים להתמרת התודעה" מאת מהאסידהה לנגרי טנגקפה בתרגומו של לאמה זופה רינפוצ'ה. נלמד איך ליישם את שמונת הפסוקים בחיי היומיום שלנו.
פרטים נוספים והרשמה